خدمات شرکت چوبسان شرق

شرکت چوبسان شرق با توجه به اعتماد شما بزرگواران و شناسایی نیازهای مشتریان محترم و با همکاری گروه های متخصص و مجرب آماده خدمتگذاری به شما عزیزان است.
در این راستا با بهره گیری از تخصص و تجربه گروه های منظم کاری بر آنیم تا بهترین خدمات را به همراهان عزیزمان تقدیم کنیم.

طراحی

انسان از دیرباز از چوب در طراحی های خود استفاده کرده است. چوب به عنوان محصولی گرم و طبیعی باعث ایجاد حس آرمش، زندگی و انرژی می شود.
از آنجا که استفاده از ترمووود در طراحی فضاهای داخلی و خارجی رونق بسیار پیدا کرده، مجموعه چوبسان شرق با بهره گیری از توانایی طراحان مجرب شما را در رساندن به تصویر ایده آل ذهنیتان در واقعیت همراهی میکند.

نظارت

از آنجا که نصب ترمووود نیازمند دقت و مهارت مخصوص است، کارشناسان مجموعه چوبسان شرق با نظارت مستمر و اعمال نظر کارشناسانه شما در استفاده بهتر و طول عمر بهتر و بیشتر این محصوول یاری میرسانند. کارشناسانمجموعه چوبسان شرق با نظارت و نصب ترمووو در مشهد و سایر نقاط ایران آماده خدمت به همراهان ارجمند این مجموعه می باشند.

اجرا

انتخاب یک محصول با کیفیت به معنی تضمین دوام، کیفیت و طول عمر آن محصول نیست. پس از انجام آزمایشات و تحقیقات گسترده و بازدید از مجموعه های مختلف تولید کننده ترمووود در دنیا، به محصولی قابل رقابت دست یافتیم. حال با اجرا و نصب مناسب این محصول، با بهره گیری از تیم های مجرب و آموزش دیده با محصولی با کیفیت، با دوام و زیبا در کنارتان هستیم.

گارانتی

مجموعه چوبسان شرق با ضمانت محصولات این مجموعه, علاوه بر تضمین کیفیت محصولات خود افتخار همراهی شما مشتریان محترم تا ۲۰سال را دارد. ضمانت کالا های این مجموعه شامل :

پیچیدگی، تاب برداشتن و شکاف خوردن محصول پس از نصب

حمله حشرات چوبخوار و انواع پوسیدگی های قارچی و باکتریایی

راه های تماس

همراه    ۰۹۱۵۸۵۲۲۰۷۷

تلفن     ۳۶۰۲۲۳۶۹-۰۵۱

تلفکس ۳۶۰۲۲۳۶۹-۰۵۱

info@choobsunsharghco.com

support@choobsunsharghco.com

marketing@choobsunsharghco.com

accounting@choobsunsharghco.com

management@choobsunsharghco.com

choobsunco@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email