• ما خلاق ، بلند پرواز و آماده چالش ها هستیم!
  • آدرس
  • ایران، خراسان رضوی، مشهد
  • ایمیل واحد فروش
  • choobsunco [at] gmail.com

خدمات

شرکت H.T.Wood با توجه به اعتماد شما بزرگواران و شناسایی نیازهای مشتریان محترم و با همکاری گروه های متخصص و مجرب آماده خدمتگذاری به شما عزیزان است. در این راستا با بهره گیری از تخصص و تجربه گروه های منظم کاری بر آنیم تا بهترین خدمات را به همراهان عزیزمان تقدیم کنیم.

طراحی در ترموود

از آنجا که استفاده از ترمووود در طراحی فضاهای داخلی و خارجی رونق بسیار پیدا کرده، مجموعه H.T.Wood با بهره گیری از توانایی طراحان مجرب شما را در رساندن به تصویر ایده آل ذهنیتان در واقعیت همراهی میکند.

نصب ترموود

کارشناسان مجموعه H.T.Wood با نظارت و نصب ترمووو در مشهد و سایر نقاط ایران آماده خدمت به همراهان ارجمند این مجموعه می باشند.

اجرا ترموود

انتخاب یک محصول با کیفیت به معنی تضمین دوام، کیفیت و طول عمر آن محصول نیست. پس از انجام آزمایشات و تحقیقات گسترده و بازدید از مجموعه های مختلف تولید کننده ترمووود در دنیا، به محصولی قابل رقابت دست یافتیم. حال با اجرا و نصب مناسب این محصول، با بهره گیری از تیم های مجرب و آموزش دیده با محصولی با کیفیت، با دوام و زیبا در کنارتان هستیم.
خدمات H.T.Wood
طراحی
انسان از دیرباز از چوب در طراحی های خود استفاده کرده است. چوب به عنوان محصولی گرم و طبیعی باعث ایجاد حس آرمش، زندگی و انرژی می شود.
نظارت
از آنجا که نصب ترمووود نیازمند دقت و مهارت مخصوص است، کارشناسان مجموعه H.T.Wood با نظارت مستمر و اعمال نظر کارشناسانه شما در استفاده بهتر و طول عمر بهتر و بیشتر این محصوول یاری میرسانند.
اجرا
نصب مناسب این محصول، با بهره گیری از تیم های مجرب و آموزش دیده با محصولی با کیفیت، با دوام و زیبا در به ارمقان خواهد آورد.
گارانتی
محصولات این مجموعه, علاوه بر تضمین کیفیت محصولات خود افتخار همراهی شما مشتریان محترم تا ۲۰سال را دارد. ضمانت کالا های این مجموعه شامل : پیچیدگی، تاب برداشتن و شکاف خوردن محصول پس از نصب حمله حشرات چوبخوار و انواع پوسیدگی های قارچی و باکتریایی
خدمات تخصصی
نمای چوبی
نمای چوبی همیشه علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند کیفیت عالی و مقاومت در برابر سرما و گرما ، عوامل محیطی و الودگی هواست .ازین رو ترمو تولیدی باید استاندارد های لازم را داشته باشد . مجموعه htwood با تولید ترمو گرید D بالاترین سطح کیفیت را ایجاد و با استفاده از رنگ های استاندارد خارجی محصولات خود را ضمانت میکند .
پرگولا
در فضای باغی همیشه نیاز به سقف نیست .در اتشکده ها و نشیمن هایی با سقف باز همیشه باز بودن سقف اتفاق جالبی از نظر مهندسی معماری و یا زیبایی نبود .پرگولا فضایی است که به صورت شماتیک و زیباگونه این مشکل را حل میکنه. مهندسین طراح htwood بر مبنای فضای شما بهترین پیشنهاد ها را ارائه میکنند .
نیمکت
المان های پارکی همیشه دردسر نگهداری دارند . چرا؟ بیشترین سطح استفاده و درگیری مردم با نیمکت های پارکی هست .مجموعه htwood با سابقه ساخت و اجرای چندین پارک از جمله در مشهد رزومه خوبی ازین اتفاق ایجاد کرده است . کیفیت ساخت بالا و استحکام عالی در کنار زیبایی و انتخاب متریال مناسب بهترین خروجی را رقم میزند
آلاچیق
الاچیق ها همیشه جای استراحت و پذیرایی از مهمان شما خواهد بود . زیبایی و عایق بودن این مکان نکته مهم الاچیق ها میباشد . لذت روز برفی در الاچیق و یا روز تابستانی با سایه ایده آل همیشه نیاز افراد از الاچیق میباشد مجموعه htwood الاچیق های شما رو عینا مشابه طرح 3D شما تحویل میدهد .
روف گاردن
روف گاردن چندین المان رو در بر میگیرد . الاچیق ،اتشکده، جکوزی و محل نشین جزیی از فضای روف گاردن میباشد . روف گاردن همان ویلای شما در پشت بام خانه می باشد .
لوور
چوب های لوور تولیدی مجموعه htwood در طول شاخه ۳ و ۴ متر موجود است و تا عرض ۱۴ سانت هم موجود می باشد .
ترمو تایل
تایل های تولیدی htwood در سایز های مختلف ارائه میشود و همه این محصولات از چوب گرید a و زیره تایل مرغوب تولید میگردد.
نمای داخل و بیرون
برای فضا سازی داخلی پیشنهاد ما ضخامت یک سانت ترمووود میباشد که دیوار پوش ایده آل و خوش قیمت شرکت HTWOOD می باشد . برای فضای بیرون پیشنهاد ضخامت حداقل ۱۸ میل توصیه میشود.
فلاور باکس
فلاور باکس ها جنبه زیبایی و خاص بودن فضای شما رو به عهده دارند. .طرح ایده از شما تولید از ما
اکسسوری
یکی از دپارتمان های قوی مجموعه htwood قسمت اکسسوری می باشد . از زیر لیوانی تا انواع ساعت و گلدان و هر چیزی چوبی قابل انجام است . لطفا برای دیدن طرح ها به پیج و سایت مجموعه مراجعه کنید.
تی وی وال
تی وی وال های آماده مجموعه htwood راهکار سریع برای تغییر دکوراسیون خانه شما میباشد . طرح و رنگ های مختلف ،کیفیت عالی متریال بهترین را برای شما به ارمغان می اورد

فرم درخواست مشاوره رایگان

در خواست مشاوره

شماره همراه میبایست با 09 شروع شود

  • آدرس
  • ایران، خراسان رضوی، مشهد
  • کارخانه
  • ۰۵۱-۳۶۵۱۷۱۰۴
  • ایمیل
  • choobsunco [at] gmail.com