در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال؛ با تکیه بر تجربه این سال ها در تولید چوب فراوری حرارتی شده (ترمووود) و با همت و تلاش کارشناسان و متخصصان مجموعه چوبسان شرق موفق به طراحی و تولید دومین دستگاه کاملا ایرانی، تولید چوب فراوری حرارتی شده (ترمووود) گشتیم. تا با ارتقا کیفی مشهود و افزایش ظرفیت تولید بتوانیم پاسخگو نیاز مشتریان گرانقدر باشیم.

با توجه به اقبال خوب و استقبال شما همراهان همیشگی مجموعه چوبسان شرق و شناسایی نیاز و مصرف بیش از پیش این محصول در بازار داخلی، بر آن شدیم تا به تولید بیشتر و با کیفیت تر این محصول بپردازیم. لذا دستگاه دوم این مجموعه با ۳ برابر ظرفیت قبلی طراحی و بهره برداری گردید. در این مسیر از تجربه، دانش و تخصص طراحان و متخصصان ملی بهره گرفتیم تا به تولید محصولی درخور نیاز هم میهنان عزیزمان دست یابیم.

مجموعه چوبسان شرق به عنوان اولین تولید کننده دستگاه تولید ترمووود در کشور بر آن است تا با ارتقا دانش و کیفیت محصولات خود و اشتراک گذاری این توانایی ها، با امکان طراحی و ساخت دستگاه تولید ترمووود در دو ظرفیت تولید به استقلال و پویایی هرچه بیشتر و بهتر تامین داخلی این محصول یاری رساند. امید است بتوانیم با ارتقا تولید ملی و حمایت هم وطنان عزیزمان باعث اعتلا روز افزون میهن عزیزمان باشیم.

Print Friendly, PDF & Email